Moon Night – Kto zagra w serialu? Prawdopodobny wygląd stroju bohatera produkcji na Disney +!

Mamy kilka nowych wiadomości na temat obsady serialu Moon Knight od Marvel Studios, a także kilka nowych szczegółów na temat kostiumu, który obłąkany antybohater będzie nosił w nowym serialu na Disney +.

Marvel Studios mogło znaleźć swojego głównego bohatera dla Moon Knight w Star Wars: The Rise of Skywalker, ale casting do serialu Disney + nadal trwa. Teraz The Illuminerdi donosi, że trwa polowanie na dwie postacie drugoplanowe, które dołączą do serialu, gdzie swój debiut fabularny będzie miał Marc Spector.

Jak możemy przeczytać jedna rola jest dla kobiety w wieku około 30 lat, opisywanej jako Egipcjanka i silna, a druga dla brytyjskiego mężczyzny w wieku 50-60 lat, pełniącego odgrywającego rolę drugoplanową, potencjalnie otwartą dla Europejczyków .

Trudno powiedzieć, kim mogą być te postacie, choć z pewnością jest to Marlene Alraune i Jean-Paul „Frenchie” Duchamp. Pierwsza jest jedną z ukochanych osób Marca Spectora i córką znanego archeologa, podczas gdy „Frenchie” jest sprzymierzeńcem bohatera, który służy jako jego pilot i mechanik.

Grafika fanowska

Prawdopodobny wygląd Moon Knighta w serialu

Witryna twierdzi również, że Moon Knight założy srebrny płaszcz w serii, niewielka zmiana w stosunku do jego typowo białego garnituru w komiksach. W zależności od artysty wygląda zwykle na biało lub srebrno, więc nie jest to bynajmniej duża zmiana.

Zobacz również: Spider-Man 3 – Doktor Strange pojawi się w filmie! Będzie mentorem superbohatera

Aktualnie o serialu Moon Knight wiadomo nie wiele i na jakiekolwiek szczegóły trzeba poczekać do początku 2021 roku.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?