Nowe informacje na temat Disney Plus!

Pojawia się coraz więcej informacji na temat platformy streamingowej Disneya. Disney Plus od premiery światowej dzielą już niecałe 3 miesiące, dzięki czemu dowiadujemy się coraz to kolejnych interesujących szczegółów.

W celu zachęcenia odbiorców Disney przygotował dwie oferty zakupu Disney Plus, które zawierają różne pakiety.

Jeśli odbiorcy zdecydują się na zakup wersji premium w cenie $12,99/za miesiąc cieszyć się będą poza platformą Disney Plus również ESPN Plus oraz rozbudowaną platformą Hulu.

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Knives Out pojawi się na Festiwalu Filmowym w Londynie

Jeśli natomiast dla odbiorców ważniejsza będzie wyłącznie platforma Disneya i nie chcą płacić więcej to oferta zawierająca jedynie Disney Plus będzie kosztować $6,99/za miesiąc.

Zapowiadanymi serialami, które na pewno pojawią się na platformie są to przede wszystkim seriale spod szyldu Marvela takie jak m.in.: Wanda i Vision; Loki; Winter Soldier&Falcon.

Światowa premiera platformy zaplanowana jest na 12 listopada bieżącego roku. Jeśli chodzi o polskich fanów, to platformą cieszyć będziemy się mogli niestety dopiero w 2021 roku.

Źródło: Gamespot.com/ Źródło obrazka wprowadzającego: Disney

Student II roku dziennikarstwa, w przyszłości komentator sportowy ? Interesuję się wieloma Uniwersami i właśnie dlatego, żeby utrudnić mi zadanie Marvel tak swoje Uniwersum mnoży ?

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?