Advertisement
Advertisement

Nowy papież na pierwszym zwiastunie!

John Malkovich jako głowa Kościoła katolickiego! HBO zaprezentowało właśnie pierwszy zwiastun wyczekiwanej kontynuacji Młodego papieża.

Młody papież opowiadał historię Lenny’ego Belardo (Jude Law), który przyjmuje imię Piusa XIII i zostaje pierwszym amerykańskim papieżem w historii Kościoła katolickiego. W nowej odsłonie serialu w tytułowej roli zobaczymy Johna Malkovicha, który zostanie papieżem Janem Pawłem III. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz również: Pralnia – Meryl Streep na pierwszym zwiastunie filmu Netflixa!

Za reżyserię wszystkich 8 odcinków ponownie odpowiada Paolo Sorrentino. Mimo, że w kontynuacji zobaczymy nowego papieża, to nie zabraknie Jude’a Law. Do swoich ról powrócą także: Silvio Orlando, Javier Cámara, Cécile de France, Ludivine Sagnier oraz Maurizio Lombardi. Ponadto w serialu wystąpią gościnnie dwie bardzo znane osoby – Sharon Stone i Marilyn Manson.

Premiera drugiego sezonu odbędzie się już 1 września w trakcie festiwalu w Wenecji. Reszta widzów prawdopodobnie zobaczy serial na początku 2020 roku.

Źródło: HBO/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Młody papież

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?