Nowy sezon The Expanse otrzymał kolejny zwiastun

Premiera czwartego sezonu The Expanse już tuż za rogiem, więc twórcy kuszą nas kolejnym zwiastunem. Tym razem zobaczymy w nim dużo nowych scen.

Jeśli ktoś myślał, że trzeci sezon wspiął się na szczyt pod względem skali przedstawionej w The Expanse, powinien zobaczyć nowy zwiastun serialu. Wydaje się, że Amazon po wykupieniu tytułu od Syfy po prostu rzucił pieniędzmi w twórców i powiedział by robili co chcą. Nadchodzący czwarty sezon, zapowiada się więc na prawdziwie epicką space operę, w której zobaczymy bitwy kosmiczne, lądowania na obcych planetach, wielkie katastrofy i tajemniczą technologię. Nie zabraknie również starych znajomych. W serialu znów spotkamy Jima Holdena, Alexa, Amosa i Naomi. W zwiastunie widać także wielu bohaterów drugoplanowych z poprzednich odcinków serialu.

Zobacz również: The Expanse z nowym plakatem promującym czwarty sezon

Sezon czwarty serialu kontynuuje historię z poprzednich odcinków serii. W wyniku wydarzeń przedstawionych wcześniej, ludzkość zyskała dostęp do portali prowadzących w różnorodne miejsca w galaktyce. Załoga Rocinante bierze udział w badaniu nowych lądów. Jednocześnie Holden musi odkryć tajemnicę, przed którą stanął w momencie otwarcia portali – kto odpowiada za zniknięcie rasy tworzącej galaktyczne przejścia. Premiera serialu przewidziana jest na 13 grudnia tego roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Expanse

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?