Perry Mason – zwiastun nowego serialu HBO z Matthew Rhysem w roli głównej

HBO słynie ze znakomitych, klimatycznych seriali. Na horyzoncie pojawia się Perry Mason, produkcja stworzona na bazie jednego z najsłynniejszych fikcyjnych bohaterów pióra Erle’a Stanleya Gardnera, mająca wiele wspólnego z kryminałami noir.

W rolę tytułowego bohatera wcieli się Matthew Rhys. Jego postać to żyjący w latach 30. prywatny detektyw, który wciąż przeżywa traumę z I wojny światowej oraz rozpad małżeństwa. Angażuje się w sprawę pewnego morderstwa, które kładzie cień na ówczesny prężnie rozwijający się naród.

Zobacz również: Ryan Gosling zamieni się w Wilkołaka!

Na drugim planie pojawią się także m.in. John Lithgow Robert Patrick  Chris Chalk, Shea Whigham, Nate Corddry, Veronica Falcon, Jefferson Mays, Gayle Rankin oraz Lili Taylor („American Crime”). Premiera odbędzie się 21 czerwca na HBO.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?