Polski aktor wystąpi w Grze o Tron

Paweł Sakowski pochodzący z Choszczna (zachodniopomorskie) zagra w najsłynniejszym serialu świata Gra o tron. Aktor wystąpi wśród gwiazd takich jak Peter Dinklage, Kit Harington czy Emili Clarke.

Jak sam opowiada, angaż w serialu dostał całkiem przypadkowo. Będąc w Irlandii spotkał osobę pracującą przy serialu Wikingowie. Podczas rozmowy okazało się, że nadaje się on do którejś z ról. Sakowski wysłał swoje zgłoszenie na casting, a po tygodniu zadzwonił telefon z propozycją.

Gra o tron

Fot. Kadr z serialu Gra o tron

Zobacz również: Terminator 6 – główne bohaterki na pierwszym zdjęciu z planu!

Dostałem zaproszenie na casting, ale nie do Wikingów, tylko do Gry o Tron. Została mi zaproponowana współpraca. Spędziłem na planie zdjęciowym 12 dni. To jedno z najfantastyczniejszych przeżyć w moim życiu. Zobaczyłem jak od środka wygląda w pełni profesjonalna i bardzo kosztowna produkcja. W serialu będzie mnie widać na ekranie w dwóch, może trzech odcinkach. Coś tam nawet zdarzyło się, że mówiłem.

8. sezon Gry o Tron jest jednym z najpilniej strzeżonych sekretów, więc o serialu HBO zbyt wiele jeszcze nie wiadomo. Na obecny moment obok stałej obsady, znana jest data premiery (2019 rok) oraz informacja, że pojawi się w nim spektakularna bitwa, którą nagrywano przez 55 dni (a właściwie nocy) zdjęciowych.

Na premierę nowego sezonu będziemy musieli poczekać do kwietnia przyszłego roku. Paweł Sakowski na co dzień pracuje w poznańskim teatrze.

Źródło: radioszczecin.pl/Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Gra o tron

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?