Powstanie serial oparty na uniwersum Obcego?

Kolejna część Predatora już za kilka miesięcy trafi do kin, a tymczasem na temat stworzeniem kolejnej, filmowej odsłony Obcego od jakiegoś czasu nie ma żadnych wieści. Coraz częściej za to mówi się o stworzeniu serialu rozgrywającego się w uniwersum dobrze znanego ksenomorfa.

Na temat produkcji opartej na uniwersum Obcego wspominał już w kwietniu portal Omega Undeground powołując się na dwa niezależne źródła. Początkowo wspominano nawet, że domem dla serialu mógłby być FX wraz z platformą Netflix, bądź Hulu. Wówczas odrzucono jednak te spekulacje. Przedwczoraj, wspomniany już portal, powrócił do tego zamysłu. Redaktorzy Omega Underground podkreślają o możliwości pojawienia się stosownego ogłoszenia podczas 40. rocznicy serii przypadającej 26 kwietnia 2019 roku (Dzień Obcego).

Zobacz również: TOP 20 – najlepsze filmy o obcych i UFO!

Co więcej, z informacji na temat budżetu otrzymanych przez portal, można wnioskować o skupieniu się w serialu na perypetiach grupy kolonialnych marines lub kolonistów przebywających na LV-426. O takim zarysie fabularnym wspominał swego czasu James Cameron, a w grze Aliens: Colonial Marines mieliśmy tego przedsmak.

Obcy - film

Źródło: Materały prasowe 20th Century Fox

Źródło: CBR.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?