Powstanie spin-off z bohaterkami Arrow w rolach głównych

Filmowy świat DC szykuje swoje Ptaki Nocy, a tymczasem stacja CW najwyraźniej pozazdrościła takiego stanu i teraz szykuje własną odpowiedź.

Chodzi konkretnie o The Canaries, czyli trio postaci z serialu Arrow, który szykuje się na swój ostatni sezon. Grupa zostaje sformowana w przyszłym Star City, by zatrzymać przewrót w Glades.

Arrow

Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Ptaki Nocy – Mary Elizabeth Winstead zapowiada adaptację komiksów inną niż wszystkie

Pozostałych szczegółów produkcji póki co brakuje. Wiadomo jedynie, że w głównych rolach mają wystąpić Katherine McNamara, Katie Cassidy i Juliana Harkavy, które wcielą się w odgrywane przez siebie bohaterki znane z Arrow, czyli kolejno Mię Smoak, Laurel Lance i Dinah Drake.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: CW

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?