Preacher – pierwsza zapowiedź 3. sezonu

W sieci właśnie ukazała się pierwsza zapowiedź kolejnego sezonu serialu pt. Preacher. Trzeci rozdział przygód Kaznodziei i jego kompanów będzie liczył 10 odcinków, a jego premiera odbędzie się 24 czerwca na kanale AMC. Krótki teaser znajdziecie poniżej.

W najnowszym sezonie ujrzymy jak nasza trójka bohaterów przyjeżdża do Angelville, plantacji w Luizjanie i równocześnie miejsca, którego za wszelką cenę Jesse próbował unikać – domu. To tu Kaznodzieja się wychował i tu, po latach, czekają na niego stare urazy i zobowiązania od których dłużej nie może uciekać.

Obsada: Dominic Cooper, Ruth Negga, Joseph Gilgun, Ian Coletti, Graham McTavish, Pip Torrens, Julie Ann Emery, Malcolm Barrett. Nowe twarze to: Betty Buckley (Split), Colin Cunningham, Jeremy Childs, Liz McGreever, Jonny Coyne, Adam Croasdell, Prema Cruz.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: AMC

 

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Angelika Borucka pisze:

Nie mogę się doczekać! ♥

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?