Advertisement
Advertisement

Preacher ze zwiastunem 3. sezonu!

Premiera 3. sezonu serialu Preacher  już całkiem niedługo, a stacja AMC rusza z kampanią promocyjną. W sieci zadebiutował pierwszy, pełny zwiastun zatytułowany Witaj w domu Jesse, więc jak sama nazwa wskazuje, nie będzie tajemnicą to, że nasz bohater odwiedzi swoje rodzinne strony.

Poprzedni sezon zakończył się sporym cliffhangerem, związanym z postacią Tulip, a spotkanie z babcią kaznodziei może zaważyć na jej losie. Czy definitywnie pożegnamy się z jej postacią czy nie, dowiemy się już 24.06. Na razie musimy zadowolić się efektownym zwiastunem. Oto Preacher w trzeciej odsłonie (a w zasadzie jego fragment):

Serial Setha Rogena i Evana Goldberga to ekranizacja komiksu Kaznodzieja. Tytułowym bohaterem jest Jesse Caster, mężczyzna posiadający ogromną moc, która sprawia, że ludzie wykonują wszystko, co tylko usłyszą. Wraz ze swoją byłą dziewczyną Tulip i wampirem Cassidym szukają Boga.

Obsada: Dominic CooperRuth NeggaJoseph GilgunIan ColettiGraham McTavishPip Torrens, Julie Ann Emery, Malcolm Barrett.  W 3. sezonie zobaczymy również: Betty Buckleya, Colina Cunninghama czy Jeremy Childsa.

Żródło: screenrant.com/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fan kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?