Advertisement
Advertisement

Przygotujcie się na serię o Hawkeye’u! Disney+ realizuje nowy serial!

Portal Variety niedawno poinformował, że Jeremy Renner ponownie wcieli się w uwielbianego przez fanów Hawkeye’a! Aktor wystąpi bowiem w nowym projekcie rozwijanym aktualnie dla platformy streamingowej Disney+.

Jeremy Renner

Fot.: Marvel; Disney

Widać, że Disney planuje zrobić wszystko, aby ściągnąć potencjalnych klientów do swojej autorskiej platformy streamingowej, która niebawem wejdzie do użytku. Miejmy tylko nadzieję, że ilość oferowanych przez studio serii, między innymi powstający The Hawkeye, faktycznie będzie dobrej jakości i warta oglądania. Co wy o tym myślicie?

Zobacz również: Godzilla II: Król potworów – walka rozgorzała na dobre w nowych zapowiedziach filmu!

Zatem wspomniana produkcja będzie limitowaną serią opartą w całości na jednej ze znanych i lubianych postaci Marvela. Jest nią oczywiście Clint Barton posługujący się pseudonimem Hawkeye. W omawianej serii widzowie dostaną możliwość zobaczenie wydarzeń, które doprowadzą do przekazania pałeczki przez rzeczonego bohatera Kate Bishop. Zdziwieni? Nadmieniona bohaterka to oczywiście postać z komiksów Marvela, która z błogosławieństwem Clinta Bartona włożyła jego płaszcz i tym samym stała się godną następczynią legendarnego herosa. Postać to też członkini grupy znanej jako Young Avengers.

The Hawkeye to najnowsza seria będąca w trakcie realizacji dla platformy streamingowej Disney+. Pozostałe ukażą przygody Falcona oraz Zimowego żołnierza, samego Lokiego, czy też Visiona razem ze Scarlet Witch. Wspomniane serie będą prawdopodobnie liczyć od sześciu do ośmiu epizodów.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Marvel; Disney

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?