Przyjaciele – produkcja specjalnego odcinka wstrzymana

Tak, koronawirus dopadł kolejną produkcję. Tym razem padło na wyczekiwany reunion w specjalnym odcinku serialu Przyjaciele.

Przy obecnej sytuacji na świecie, informacje o odwołanych produkcjach spadają na nas lawinowo. Wydaje się, że świat filmowy zamarł i przez najbliższy czas będzie całkowicie wygaszony. Tyczy się to również wyczekiwanego odcinka specjalnego serialu Przyjaciele. HBO Max zdecydowało się przesunąć zdjęcia na planie o dwa miesiące. Oczywiście jest to tylko wstępne założenie. Wszystko zależy od tego jak będzie rozwijała się pandemia koronawirusa. Wstępnie włodarze HBO Max mówią jednak, że odcinek będzie gotowy na czas, czyli na otwarcie platformy.

Fot. Warner Bros. Television

Zobacz również: Bloodshot na VOD jeszcze w tym miesiącu

Przyjaciele mimo upływu lat nadal pozostają jednym z najchętniej oglądanych seriali na świecie. Popularny sitcom paradoksalnie jest jedną z najbardziej wartościowych pozycji jakie miał w swojej bazie Netflix. To właśnie on generował ogromne ilości wtórnych odtworzeń. Teraz jednak, serial odchodzi pod skrzydła HBO Max. Nowa platforma streamingowa da swoim użytkownikom nie tylko wszystkie dotychczasowe sezony, ale także specjalny, nowy odcinek Przyjaciół. Ponownie zobaczymy w nim Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry’ego i Davida Schwimmera.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Television

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?