Pułapka przedpremierowo w player.pl. Pojawi się również interaktywny spin-off

Serial Pułapka powraca z drugim sezonem. Pierwszy odcinek nowej serii będzie można obejrzeć w player.pl już 27 sierpnia, czyli siedem dni przed premierą telewizyjną. To jednak nie wszystko. Specjalnie dla fanów produkcji TVN Discovery Polska przygotowała wyjątkową interaktywną grę fabularną. Użytkownicy będą mogli pokierować losami swoich ulubionych bohaterów i zanurzyć się w mroczną atmosferę serialu, wybierając wątki prowadzące do aż 8 różnych zakończeń. Materiał ma być dostępny na oficjalnym kanale stacji na YouTube od wtorku 27 sierpnia.

Począwszy od startu jesiennej ramówki pozycje serialowe TVN będą dostępne w player.pl nawet tydzień przed premierą w telewizji. Dodatkowo, dla wszystkich fanów „Pułapki” powstała angażująca gra wideo „Pułapka – Bunt„, w której widzowie będą mogli wcielić się w jednego z głównych bohaterów serialu – niezłomnego komisarza „Czarnego” (granego przez Leszka Lichotę). Akcja dzieje się w więzieniu, w którym bohater został osadzony na koniec pierwszej serii.

Nasza akcja promocyjna opiera się na angażowaniu użytkowników player.pl w niekonwencjonalne, ciekawe rozwiązania fabularne. Interaktywny storytelling jest jednym z takich gorących tematów, na których warto oprzeć promocję. Trend do włączania widzów w kreowanie treści pojawia się od czasu do czasu w różnych miejscach na świecie, a my do działań promocyjnych player.pl wykorzystujemy go po raz pierwszy” – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

 

Napisanie scenariusza tej interaktywnej fabuły zleciliśmy scenarzystom serialu, dzięki czemu mamy pełną spójność postaci z główną fabułą. Ale w przeciwieństwie do linearnej narracji serialu – tu mamy do czynienia z wątkami, które się rozszczepiają – dlatego skonstruowanie interaktywnej fabuły wymagało zmiany podejścia do budowania narracji. Na szczęście scenarzyści bardzo chętnie podeszli do tego wyzwania – i poszło im super. Co ważne, gra nie zdradza żadnych wątków serialowych” – dodaje Radek Kotapka, dyrektor kreatywny TVN Emotion Studio.

Fabułę interaktywnej fabuły „Pułapka – Bunt” zrealizowało TVN Emotion Studio, czyli dział TVN Discovery Polska specjalizujący się w produkcji treści do internetu. „Pułapka – Bunt” będzie promowana w całym digitalowym środowisku TVN Discovery Polska: w player.pl, na Facebooku, Instagramie, stronie internetowej formatu, na kanałach YouTube. Autorami koncepcji i jej twórcami są TVN Emotion Studio oraz zespół produkcji TVN Kraków. Podobne projekty były już wcześniej realizowane – pierwszy tego typu materiał powstał w lutym tego roku do serialu „Szkoła„. W ciągu pierwszego tygodnia od publikacji wideo zyskało 2 mln wyświetleń i zaangażowanie fanów na bardzo wysokim poziomie – 24%.

Zobacz również: Wszystko wskazywało na to, że będę lekarzem – rozmawiamy z Marią Kowalską, gwiazdą Pod powierzchnią!

Fabularna gra będzie dostępna na tvnpl, czyli na oficjalnym kanale YouTube TVN Discovery Polska. Profil może pochwalić się ponad 1,7 mln liczbą subskrypcji oraz średnią miesięczną liczbą wyświetleń na poziomie 200 mln. Nie tylko hity serialowe TVN będą od jesieni tego roku dostępne w serwisie player.pl nawet 7 dni wcześniej niż w telewizji. Dotyczy to również wybranych programów rozrywkowych. Żeby skorzystać z możliwości oglądania najgorętszych pozycji stacji TVN i kanałów tematycznych TVN Discovery Polska wcześniej niż w telewizji wystarczy wykupić dostęp do podstawowego pakietu „START” w ofercie player.pl.

pułapka bunt

fot. TVN

Co wydarzy się w drugim sezonie Pułapki?

W drugim sezonie serialu Pułapka, Olga Sawicka (Agata Kulesza) zostaje uwikłana w nową intrygę kryminalną, która budzi uśpione demony przeszłości. Względnie poukładane życie Olgi burzy się, kiedy na wokandę sądową trafia sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Oskarżony stosuje model działania taki sam, jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej „Bestia”. Popularna autorka kryminałów postanawia wziąć sprawy w swoje ręce – gotowa na wszystko, rozpoczyna własne dochodzenie. Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga staje twarzą w twarz ze swoją przeszłością i mierzy się z odpowiedziami na pytania, od których uciekała przez całe życie. A te sprowadzą na nią i jej najbliższych śmiertelne niebezpieczeństwo… Czy pisarce wystarczy sił i determinacji, żeby wydostać się z kolejnej „pułapki”?

Zobacz również: Pułapka – kłopoty Olgi Sawickiej w zwiastunie 2. sezonu serialu TVN

Na ekrany powrócą gwiazdy pierwszej serii, m.in. Agata Kulesza, Marianna Kowalewska, Leszek Lichota, Mateusz Więcławek. W 2. sezonie do obsady dołączą: Jerzy Radziwiłowicz („Glina”), Jan Frycz („Ślepnąc od świateł), Eryk Lubos („Belle Epoque”), Henryk Talar („Leśniczówka”), Wiktoria Gorodeckaja („Druga szansa”), Anna Romantowska („Miłość jest wszystkim”), Katarzyna Gałązka oraz Maciej Musiał („1983″).

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: TVN

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?