Rian Johnson chciałby pracować przy drugim sezonie The Mandalorian

Rian Johnson nie chce rozstawać się ze światem Gwiezdnych wojen. Reżyser Ostatniego Jedi przyznał, że jest zainteresowany serialem The Mandalorian.

Johnson był już autorem jednego z filmów spod znaku Gwiezdnych wojen, lecz nie udało mu się zadowolić dużego grona fanów. Jego Ostatni Jedi wzbudził wiele kontrowersji oraz skrajnych opinii. Powrót w glorii i chwale za sprawą Na noże, może mu jednak umożliwić kolejne odwiedziny odległej galaktyki. Reżyser już teraz wyraził zainteresowanie serialem The Mandalorian.

Gdybym miał wolny czas, zdecydowałbym się na to w mgnieniu oka. Byłem na planie sezonu pierwszego i wyglądało to niesamowicie. Wydaje się, że praca przy tym serialu to świetna zabawa.

Fot. kadr z serialu The Mandalorian

Zobacz również: The Mandalorian z czołówką z lat 80.!

Rian Johnson początkowo miał odpowiadać za całą trylogię kolejnych filmów z uniwersum Gwiezdnych wojen. Wobec licznych zawirowań za kulisami Disney’a, po wielu zmianach oraz opiniach na temat Ostatniego Jedi, temat ten jednak przycichł. Bardzo prawdopodobne, że trylogia Johnsona tak jak i planowane dzieła Benioffa i Weissa są już skreślone. The Mandalorian, może więc być aktualnie jedyną szansą na powrót reżysera do tego świata.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Christopher Jue

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?