Round Six – nowy serial Netflixa, produkcji koreańskiej

Hwang Dong-hyuk zajmie się nowym serialem dla amerykańskiej platformy streamingowej. Round Six przedstawi losy grupki ludzi zaangażowanych w terenową grę survivalową.

W Round Six poznamy wielu bohaterów, którym daleko do doskonałości. Wręcz przeciwnie, to ludzie, którym w życiu niewiele wyszło dobrze. Grupka pechowców nagle dostaje jednak zaproszenie do udziału w tajemniczej grze. Rozgrywać się będzie w nieznanej lokacji, a celem będzie przetrwanie. Uczestnicy będą zamknięci, dopóki nie zostanie ogłoszone zwycięstwo któregoś z nich. Na niego czekać będzie 10 milionów dolarów nagrody. Zasady turnieju mają być częściowo oparte na regułach tradycyjnej koreańskiej zabawy dla dzieci z lat 70.

Fot. kadr z filmu The Fortress

Zobacz również: Batwoman – Kate Kane jest gotowa grać według własnych zasad w nowej zapowiedzi

Za Round Six odpowiada Hwang Dong-hyuk. To uznany koreański twórca, który zdobył wiele nagród w swoim kraju jak i poza jego granicami. Jego nowe dzieło będzie dostępne na Netflix, na całym świecie. Serial nie ma jeszcze daty premiery.

To kolejna produkcja koreańska realizowana z platformą streamingową. Współpraca między azjatyckimi twórcami, a amerykańską firmą trwa już od trzech lat i staje się coraz bardziej dynamiczna. Aby rozwijała się jeszcze lepiej, powołano głównego zarządcę koreańskich produkcji na Netflix. Jest nim Kim Minyoung.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: LEAFF / Kii Studios

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?