Spin-off The Walking Dead z przesuniętą datą premiery

Postapokaliptyczny serial padł ofiarą prawdziwego wirusa. The Walking Dead: World Beyond nie pojawi się na ekranach 12 kwietnia.

Wypuszczenie serialu na czas epidemii to jedna z najlepszych decyzji jaką może podjąć stacja. Mamy w końcu do czynienia z ogromną ilością potencjalnych odbiorców, którzy nie mają co robić. Niestety The Walking Dead: World Beyond, mimo bycia na ostatniej prostej utknęło w postprodukcji. Serial w całości nagrano już na planie. Zamknięte studia zajmujące się montażem i szeroko pojętymi poprawkami nie pozwalają jednak na ukończenie produkcji. Premierę, przesunięto więc przesunięta na nieokreśloną przyszłość w tym roku.

Zobacz również: Ahsoka Tano powróci w drugim sezonie The Mandalorian!

The Walking Dead: World Beyond to już drugi spin-off głównej serii. Nowy serial skupi się na losach nastolatków, którzy są pierwszym pokoleniem wychowywanym już w czasach apokalipsy zombie. Produkcją zajmują się Scott M. Gimple i Matthew Negrete. Obaj są od dawna związani z uniwersum jako scenarzyści. Na razie zaplanowano dwa sezony World Beyond.

Źródło: twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: AMC

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?