Star Wars: Obi-Wan Kenobi – Tajemnicza podróż legendarnego Jedi na fanowskim plakacie!

Do publikacji oficjalnego plakatu związanego z serialem Star Wars: Obi-Wan Kenobi przez Lucasfilm jeszcze długa droga, dlatego fani pokusili się o zrobienia fenomenalnej grafiki z legendarnym Jedi podczas podróży!

Czy seria na Disney + skupi się na Obi-Wan Kenobim, w czasie jego wygnania na Tatooine? Zobaczymy jego pierwszą wizytę w miejscu opisywanym jako nędznym ulu szumowiny i nikczemności z Gwiezdnych wojen: część IV – Nowa nadzieja? Tego na chwilę obecną nie możemy stwierdzić, bo o fabule nie wiemy kompletnie nic. Pozostaje czekać, i liczyć na jakieś informacji ujawnione przez leakerów! Stwierdzić możemy na pewno, że plakat wygląda świetnie!

W tle mamy tutaj także legendarnego Sokoła Millennium, ale czy zobaczymy tam młodszą wersje Hana Solo i Chewiego? Było by to marzenie fanów gwiezdnego Uniwersum!

Zobacz również: Fanowski zwiastun seriali Marvel Studios w usłudze Disney +

Konkretne szczegóły fabuły serialu Star Wars: Obi-Wan Kenobi pozostają w tajemnicy, ale wiemy, że Ewan McGregor powróci jako Obi-Wan Kenobi a Hayden Christensen jako Darth Vader, aby zmierzyć się ze swoim dawnym mistrzem. Krążą również pogłoski, że pojawią się młodsze wersje zarówno Luke’a Skywalkera, jak i Leii Organa, ale to jeszcze nie zostało potwierdzone.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Star Wars

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?