Stargirl otrzyma drugi sezon, ale na The CW

Stargirl opuści DC Universe, ale i tak otrzyma kolejny sezon. Kontynuacją zajmie się stacja The CW, znana z serialowego świata Arrowverse.

Stargirl jest nadal w trakcie emisji pierwszego sezonu, ale już teraz ogłoszono kontynuację. Serial cieszy się dobrymi opiniami fanów i sporą oglądalnością. Jest on udostępniany na platformie streamingowej DC Universe, a dzień później na kanale The CW. To właśnie na nim, produkcja zbiera najwięcej widzów. Prawdopodobnie dlatego, DC przekazuje serial stacji. To twórcy Arrowverse zajmą się kontynuacją historii Courtney Whitmore. Możliwe, że ruch ten związany jest również z coraz trudniejszą sytuacją platformy od Warner Bros. której rola maleje na rzecz HBO Max.

Zobacz również: Czarna Wdowa – Natasha przekaże pałeczkę Yelenie, która będzie nową bohaterką w MCU

Stargirl to serial przedstawiający losy Courtney Whitmore. Jest ona typową licealistką, która pewnego dnia odkrywa przedmiot gwarantujący jej supermoce. Wkrótce postanawia dołączyć do grupy Justice Society of America, która stanie do walki ze złoczyńcami z przeszłości.

Źródło: hollywoodreporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?