Stellan Skarsgard i Kyle Soller pojawią się w serialowym prequelu Łotra

Od dawna już nie było informacji o serialu opowiadającym o wcześniejszych losach granego przez Diego Lunę Cassiana Andora.

Teraz wreszcie pojawiła się, i to całkiem ciekawa. Przede wszystkim pojawi się Stellan Skarsgard, hollywoodzki weteran drugiego planu. Z kina wysokobudżetowego pamiętać go możemy z występów w MCU, gdzie odgrywał Erika Selwiga. Oczywiście ostatnio wsławił się przede wszystkim genialną kreacją w serialowym Czarnobylu. Wraz z nim zobaczymy Kyle’a Sollera, kojarzonego głównie z serialem Poldark. Wichry losu oraz Brexit.

Skarsgard

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Netflix przebił Disneya na giełdzie!

Jeszcze nie wiadomo, jakie role mieliby zagrać Skarsgard z Sollerem. Prequel Łotra 1 najpewniej będzie szpiegowską produkcją, koncentrującą się na motywie wczesnej siatki szpiegowskiego Rebelii i życiu w konspiracji Cassiana Andora. Wstępnie serial miałby wyjść w przyszłym roku, jednak w obecnych okolicznościach ciężko jest cokolwiek powiedzieć.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?