Advertisement
Advertisement

Stranger Things – co w 4. sezonie będą robić Steve, Dustin i Robin? Komiks podpowiada!

Już w przyszłym miesiącu ekipa ze Stranger Things ponownie pojawi się na planie. A na razie co rusz pojawiają się domysły związane z 4. sezonem.

Ostatnio pojawił się pewien spin-offowy komiks, w którym siostra Lucasa (Caleb McLaughlin) nosiła się z zamiarem sprzedaży toksycznej substancji z rosyjskiego laboratorium z 3. sezonu, aby kupić grę Dungeons & Dragons. Ostatecznie udaremniają jej to Dustin, który poprosił o pomoc Steve’a i Robin. Czyżby w nowym sezonie miała pojawić się ta scena – albo przynajmniej nawiązanie do niej?

kadr z serialu Stranger Things

Zobacz również: ANKIETA: Który sezon Stranger Things był najlepszy?

Wydarzenia trzeciego sezonu rozgrywają się rok po akcji zakończonej w sezonie drugim. W obsadzie 3. sezonu zobaczyliśmy po raz pierwszy Cary’ego Elwesa, Jake’a Buseya oraz Maye Thurman-Hawke, córkę znanej filmowej pary. Z poprzednich dwóch sezonów ponownie pojawią się Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Natalia Dyer. Premiera odbyła się 4 lipca.

Źródło: radiotimes.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?