Stranger Things zakończy się na 4. sezonie?

Wszyscy czekają na czwartą odsłonę tego jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Ale czy to będzie zwieńczenie historii?

Bracia Duffer uspokajają fanów, zapewniając, że minie jeszcze trochę czasu, nim Stranger Things definitywnie się zakończy. A mogą to powiedzieć już bez większych obaw, ponieważ dzięki przymusowej pauzie spowodowanej pandemią mogli na spokojnie ukończyć cały scenariusz. Jest to pierwsza taka sytuacja na planie serii, jako że wcześniej pracowano nad skryptem na bieżąco ze zdjęciami.

Fot. kadr z serialu Stranger Things

Zobacz również: ANKIETA: Który sezon Stranger Things był najlepszy?

Wydarzenia trzeciego sezonu rozgrywają się rok po akcji zakończonej w sezonie drugim. W obsadzie 3. sezonu zobaczyliśmy po raz pierwszy Cary’ego Elwesa, Jake’a Buseya oraz Maye Thurman-Hawke, córkę znanej filmowej pary. Z poprzednich dwóch sezonów ponownie pojawią się Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Natalia Dyer. Premiera odbyła się 4 lipca.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Trochę nie wyobrażam sobie tego nowego sezonu w tej dotychczasowej formule. Te dzieciaki to już prawie dorosłe osoby.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?