Stranger Things – zdjęcia do 4. sezonu ruszają ponownie!

Minęło kilka miesięcy, ale ponownie rozpoczęły się przygotowania do czwartej odsłony jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa.

Teraz ekipa Stranger Things ogłosiła na Twitterze powrót do pracy wymownym zdjęciem nawiązującym do świata po Drugiej Stronie. Być może jest to zapowiedź głębszego wejścia do tego wymiaru, choć oczywiście większość osób czeka na to, co czeka Jima Hoppera po finale poprzedniej serii.

Zobacz również: ANKIETA: Który sezon Stranger Things był najlepszy?

Wydarzenia trzeciego sezonu rozgrywają się rok po akcji zakończonej w sezonie drugim. W obsadzie 3. sezonu zobaczyliśmy po raz pierwszy Cary’ego Elwesa, Jake’a Buseya oraz Maye Thurman-Hawke, córkę znanej filmowej pary. Z poprzednich dwóch sezonów ponownie pojawią się Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Natalia Dyer. Premiera odbyła się 4 lipca.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?