The Crown – piąty sezon dopiero w 2022 roku

Tym razem to nie wirus wpłynął na plany produkcyjne Netflixa. Efekt jest jednak ten sam – piąty sezon The Crown zobaczymy dopiero w 2022 roku.

Nowe odcinki serialu zobaczymy jeszcze w tym roku. To właśnie w listopadzie lub grudniu najpewniej otrzymamy czwarty sezon The Crown. Po nim musimy się jednak przygotować na kolejną dłuższą przerwę. Sezon piąty pojawi się bowiem dopiero dwa lata później, w 2022 roku. Nie jest to jednak związane z pandemią, a kolejną zmianą obsady. Ponownie będziemy musieli zapoznać się z nowymi aktorami wcielającymi się w główne role. Wszystko przez bieg czasu w fabule serialu, który nie pozwala na trzymanie się tych samych twarzy. Wiadomo już od jakiegoś czasu, że królową Elżbietę na kolejnym etapie życia zagra Imelda Staunton.

Fot. Netflix

Zobacz również: Claire Foy powróci w czwartym sezonie The Crown

Nadchodzący czwarty sezon serialu umiejscowiony będzie w latach 80. Fabuła poruszy między innymi historię księżnej Diany, a także rządów Margaret Thatcher. Fani Claire Foy również mogą być zaciekawieni, ponieważ powróci ona w kolejnych odcinkach podczas retrospekcji. To także ostatnia szansa by zobaczyć Olivię Colman i Tobiasa Menziesa w ich rolach. Kolejne sezony przedstawią nam całkowicie nową obsadę. Powoli zbliżamy się również do końca serialu. Ogłoszono, że szósty sezon będzie ostatnim.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?