The Expanse z nowym plakatem promującym czwarty sezon

Serialowa space opera jest coraz bliżej pojawienia się na ekranach telewizorów, w związku z czym dostajemy nowe materiały promocyjne. Tym razem padło na świeży plakat czwartego sezonu The Expanse.

The Expanse to serial o burzliwej historii. Mimo bardzo dobrych recenzji krytyków jak i dużego grona fanów, produkcję anulowano po trzecim sezonie. Na szczęście wtedy właśnie na scenie pojawił się Amazon, który rzucił w twórców pieniędzmi i zdecydował o kontynuacji serii. Dzięki temu, już niedługo będziemy mogli obejrzeć czwarty sezon przygód załogi Rocinante. Teraz za to możemy przyjrzeć się plakatowi prezentującymi bohaterów oraz nową scenerię na jakiej się pojawią.

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Śmierć na Nilu – Herkules Poirot rozwiąże kolejną zagadkę. Znamy pełną obsadę filmu!

Sezon czwarty The Expanse kontynuuje historię z poprzednich odcinków serii. W wyniku wydarzeń przedstawionych wcześniej, ludzkość zyskała dostęp do portali prowadzących w różnorodne miejsca w galaktyce. Załoga Rocinante bierze udział w badaniu nowych lądów. Jednocześnie Holden musi odkryć tajemnicę, przed którą stanął w momencie otwarcia portali – kto odpowiada za zniknięcie rasy tworzącej galaktyczne przejścia. Premiera serialu przewidziana jest na 13 grudnia.

Źródło: comingsoon.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Expanse

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?