The Expanse – załoga Rosynanta rusza w nieznane w nowym zwiastunie!

Grudzień w telewizji to nie tylko Wiedźmin od Netfliksa. Fani nasyconej science fiction space opery również nie powinni narzekać.

Każdy kolejny materiał przedstawiający 4. sezon od The Expanse utwierdza nas w tym większym przekonaniu, że będzie to widowisko o skali, do której poprzednie odsłony nawet się nie zbliżyły. Amazon ewidentnie wyłożył znacznie więcej pieniędzy SyFy i jest mocno promowany przez nowego właściciela. Pozostaje trzymać kciuki za tę produkcję, abyśmy dostawali w przyszłości kolejne sezony adaptacji świetnej serii powieści.

Zobacz również: The Expanse – nowa zapowiedź 4. sezonu! Piąta seria potwierdzona!

Sezon czwarty serialu kontynuuje historię z poprzednich odcinków serii. W wyniku wydarzeń przedstawionych wcześniej, ludzkość zyskała dostęp do portali prowadzących w różnorodne miejsca w galaktyce. Załoga Rocinante bierze udział w badaniu nowych lądów. Jednocześnie Holden musi odkryć tajemnicę, przed którą stanął w momencie otwarcia portali – kto odpowiada za zniknięcie rasy tworzącej galaktyczne przejścia. Premiera serialu przewidziana jest na 13 grudnia tego roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Expanse

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?