The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Mamy kolejny plakat przedstawiający Ahsoke Tano czyli Rosario Dawson, tym razem przedstawiający bliżej białe miecze świetlne, którymi włada. Również twórcy wypuścili nowy serialowy plakat z Grogu.

Minęło kilka dni od ostatniego odcinka The Mandalorian na Disney +, ale wszyscy wciąż mówią o debiucie Ahsoki Tano. Uwielbiany przez fanów Jedi, grany przez Rosario Dawson, której postać mogliśmy oglądać już wcześniej m.in w Wojnach klonów.

Wczoraj otrzymaliśmy oficjalny plakat postaci czy grafiki koncepcyjne, a teraz pojawił się kolejny plakat z Ahsoką i jej dwoma mieczami świetlnymi, który trzeba przyznać wygląda świetnie. Ale to nie wszystko, ponieważ Trends International podarowało również własny plakat Grogu!

W wywiadzie dla Vanity Fair Dawson ujawniła, dlaczego perspektywa grania w Ahsokę ekscytuje ją. Byłam zafascynowana tym, że w serialu istniał całkowicie inny świat, a ta młoda dziewczyna była jego sercem. – wyjaśnia.

Widziałam kilka Wojen Klonów, i jak dostałam rolę, zaczęłam oglądać wszystko po kolei. Zaczęłam dostrzegać więcej powiązań. Zawsze rozmawiano o opuszczeniu zakonu przez Ahsokę i było to główną przyczyną dla Anakina zmierzającego w kierunku Ciemnej Strony. To było naprawdę niewiarygodne, że postać ta zaczynała jako nastolatka.

Przyjrzycie się plakatom, może akurat przydadzą się na nową tapetę telefonu!

Zobacz również: The Mandalorian – projektant wyjaśnia powód zmiany w wyglądzie Ahsoki Tano

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2 sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie miał emisję 18 grudnia.


Źródło: comicbookmovie / zdjęcia wprowadzenia: kadry z serialu The Mandalorian 

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?