Advertisement
Advertisement

The Mandalorian – Boba Fett i ekipa Bo-Katan na nowych plakatach z serialu!

Opublikowano kilka nowych plakatów z drugiego sezonu The Mandalorian, które skupiają się na Bobie Fetcie (Temuery Morrison) i ekipie Mandalorian pod przewodnictwem Bo-Katan! Wyglądają, jak zawsze, fenomenalnie!

Drugi sezon The Mandalorian jest świetny, jeśli chodzi o poziom akcji, którą raczy nas co tydzień. A ponieważ zostały tylko dwa odcinki, najwyraźniej już niedługo czeka nas wielki finał. Din Djarin i Boba Fett łączą siły, aby pokonać Moffa Gideona, a Bo-Katan, pragnąca ponownie zdobyć Mroczny Miecz, również może pomóc Mando w odzyskaniu Grogu.

Na pierwszym plakacie widzimy Mando oraz ekipe Bo-Katan. W szybie statku można dostrzec małego Grogu, spoglądającego na to, co się dzieje. Dziecko z pewnością polubiło Din Djarina i bez wątpienia niedługo zobaczymy ich znowu razem!

Na drugim plakacie (oba pochodzą z Trends International ) w centrum uwagi znajduje się Boba Fett. Fani wciąż mówią o jego powrocie i z niecierpliwością czekają na dalsze odcinki z udziałem bohatera.

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie emitowany 18 grudnia.

Kolejny, 7. odcinek już 11 grudnia.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?