Advertisement
Advertisement

The Mandalorian – Disney + usuwa wpadkę na odcinku z poprzedniego tygodnia!

„Dżinsowy facet” stał się niesławną częścią The Mandalorian od czasu jego nieumyślnego pojawienia się w odcinku z zeszłego tygodnia. Disney + usunął teraz członka załogi z debiutanckiego odcinka Carla Weathersa.

Jak już bez wątpienia dobrze wiecie, w zeszły piątkowowym odcinku The Mandalorian wystąpił całkiem poważny błąd, ponieważ w tle kluczowej sceny można było dostrzeć asystenta na planie!

Ubrany w dżinsy, koszulkę i zegarek, ten facet najwyraźniej nie pochodził z odległej galaktyki. Fani dobrze się przy tym bawili, tworząc fałszywe figurki i gadżety przedstawiające tego nieszczęsnego członka ekipy serialu. Nawet Carl Weathers – który gra Greefa Kargę, a także wyreżyserował „Oblężenie” – wyśmiał ten błąd, ale Disney + zdecydował się teraz podjąć działania i wyeliminować wpadkę.

Wydaje się, że odcinek został usunięty, a następnie ponownie przesłany do usługi przesyłania strumieniowego, a nowa wersja nie zawiera już „Dżinsowego faceta”.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 2. sezon The Mandalorian

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2 sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie miał emisję 18 grudnia.


Źródło: comicbookmovie / zdjęcia wprowadzenia: kadry z serialu The Mandalorian 

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?