Advertisement
Advertisement

The Mandalorian – Fani panikują co będzie z małym Yodą w kolejnych odcinkach!

The Mandalorianin właśnie wypuścił kolejny odcinek czyli Rozdział 14: Tragedia. Nie tylko widzieliśmy powrót Boby Fetta i Fennec Shand, ale sytuacja przybrała niepokojący obrót, gdy Grogu / Baby Yoda został skradziony przez szturmowców Moffa Gideona.

Chociaż Grogu wykazał się niesamowitym wykorzystaniem mocy, nadal jest w rękach wroga i sprawy nie wyglądają świetnie. Mando (Pedro Pascal) rekrutuje ekipę do uratowania Grogu, ale na razie fani martwią się o małego bohatera.

Wiele osób napisało dziś w mediach społecznościowych o Grogu. Moff Gideon ma plany dotyczące Baby Yody i na pewno nie są one przyjemne. Mówi się że chcę go wykorzystać do powrotu Palpatina! Grogu ma swoje Moce, ale wątpiące jest że sam da radę uciec, więc jego największą szansą na ucieczkę jest Mando. Wiele osób tweetuje o swojej trosce o Grogu, smutku z powodu Mando i intensywniejszych emocjach.

Mamy nadzieję że Din Djarin wraz z ekipą uratuje Grogu już w kolejnym odcinku, czyli 11 grudnia, i fani będa mogli być spokojni!

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2 sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie miał emisję 18 grudnia.

Kolejny, 7 odcinek już 11 grudnia!


Źródło:  comicbookmovie / twitter / zdjęcia wprowadzenia: kadry z serialu The Mandalorian 

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?