Advertisement
Advertisement

The Mandalorian – Fenomenalne grafiki koncepcyjne z 5 odcinka serialu Disney +! [SPOILER]

Lucasfilm opublikował grafiki koncepcyjne z piątkowego odcinka The Mandalorian i zgodnie z oczekiwaniami większość uwagi poświęcono Ahsoce Tano i Grogu.

Piątkowy odcinek The Mandalorian był przełomem dla serii Disney +, ponieważ mogliśmy zobaczyć jak Din Djarin stanął twarzą w twarz z Jedi i pomagał mu w odnalezieniu w sobie jego mocy. Niestety Ahsoka Tano nie była w stanie wyszkolić młodzieńca, ale wiele się o nim dowiedzieliśmy, również o tym jak bardzo malec przywiązał się do Mando.

Największym odkryciem był fakt, że jego prawdziwe imię to Grogu, a łowca nagród ma teraz nową misję, w której Mały Yoda zdecyduje, czy kontynuować szkolenie Jedi, czy pozostać przy nowej postaci ojca. Swoją drogą z racji raczej pewnego 3 sezonu, opcja druga jest bardziej prawdopodobna.

Jak zwykle, Lucasfilm opublikował teraz galerię grafik koncepcyjnych z tego odcinka, projekt podkreśla debiut Ahsoki Tano na żywo, a także kilka kluczowych momentów z nowo nazwanym Grogu. Artyści, którzy przyczynili się do powstania obrazów to Brian Matyas, Anton Grandent, Erik Tiemens, Ryan Church i Christian Alzmann.

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2 sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie miał emisję 18 grudnia.

Kolejny, 6 odcinek już 4 grudnia!


Źródło: comicbookmovie / zdjęcia wprowadzenia: kadry z serialu The Mandalorian 

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?