The Mandalorian – Jon Favreau dzieli się przepisem na kosmiczne ciasteczka z 5 odcinka!

Baby Yoda (Grogu) przejął internet po kradzieży ciasteczek dzieciaka z ławki obok w 5 odcinku serialu The Mandalorian! Jon Favreau podzielił się teraz przepisem, aby fani mogli zrobić własne.

Niezależnie od tego, czy chodzi o zbroję Boby Fetta, zwyczaje żywieniowe Dziecka, czy Ahsoka Tano, Mandalorianin co tydzień podbija internet od powrotu na Disney + w październiku. Jednym z śmieszniejszych scen w 5 odcinku było jak mały Grogu, z pomocą swoich mocy podkradł paczkę makaroników dzieciakowi w ławce obok.

Jeśli ciastka wyglądały znajomo, to dlatego, że były oparte na makaronikach, które można znaleźć tutaj na Ziemi, i chociaż markowe wersje z logo serialu sprzedawały się online nawet po 50 USD za pudełko to Producent wykonawczy Mandalorian, reżyser i scenarzysta Jon Favreau podzielił się swoim przepisem.

Twórca filmu ujawnia również, co doprowadziło do tego, że zostały dodane do serii Disney + w pierwszej kolejności.

Josh, nasz rekwizytor, przyszedł do nas i zapytał: Jak wyglądają te ciasteczka? Jeśli spojrzysz na sam koniec odcinka, pod napisami końcowymi, lubimy zamieścić dużo grafiki produkcyjnej – wyjaśnia Favreau. Więc możesz zobaczyć pierwsze spojrzenie na to, jak myśleliśmy, że mogą one wyglądać. Chcieliśmy, aby były niebieskie, ponieważ takiego koloru jest mleko na tamtych planetach. No i rekwizytor postanowił je upiec na potrzebny odcinka, chociaż nie były za dobre.

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2 sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie miał emisję 18 grudnia.

Kolejny, 6 odcinek już 4 grudnia!


Źródło: comicbookmovie / zdjęcia wprowadzenia: kadry z serialu The Mandalorian 

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?