The Mandalorian – Jutrzejszy odcinek może mieć najkrótszy czas trwania w całej serii

Odcinek The Mandalorian z zeszłego tygodnia był jednym z najdłuższych, ale jutrzejszy, według plotek, będzie najkrótszym w serii!

Podczas pierwszego sezonu Mandalorian, przyzwyczailiśmy się, że każdy rozdział ma bardzo różną długość. W tym roku obejrzeliśmy kilka znacznie dłuższych odcinków, z „The Marshal” trwającym 52 minuty i „The Jedi” trwającym 45 minut. 

Jednak nowy raport udostępniony przez Games Radar ujawnia, że ​​jutrzejszy będzie miał tylko 32 minuty (informacje pochodzą z FSK, niemieckiego odpowiednika BBFC i MPA, i poprawnie ujawnili czas trwania każdego odcinka drugiego sezonu.)

Może to jednak wskazywać na to, że Rozdział 14 jest samodzielnym, dodatkowym odcinkiem, który nie robi zbyt wiele, aby posunąć historię do przodu. Tak było w przypadku podobnie krótkiego Pasażera.

W zeszłym tygodniu w The Mandalorian Din Djarin spotkał się z Ahsoką Tano, tylko po to, by zostać wysłanym na kolejną misję, aby spróbować ponownie zjednoczyć Dziecko (Grogu) z Jedi! 

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2 sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie miał emisję 18 grudnia.

Kolejny, 6 odcinek już 4 grudnia!


Źródło: comicbookmovie / zdjęcia wprowadzenia: kadry z serialu The Mandalorian 

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?