The Mandalorian – Katee Sackhoff o znaczeniu Darksabera dla Bo-Katan!

W ostatnim odcinku The Mandalorian mieliśmy okazję po raz pierwszy zobaczyć Bo-Katan w wersji live-action. W wywiadzie dla Deadline, Katee Sackhoff podała ciekawe informacje o bohaterce, w którą się wciela.

Aktorka wspomniała w wywiadzie o takich aspektach jak: poszukiwanie Darksabera, oraz o możliwym spin-offie o Bo-Katan. Sackhoff podkreśliła, że Darksaber ma ogromne znaczenie dla jej bohaterki, ponieważ dzięki niemu może zjednoczyć ze sobą wszystkich Mandalorian. Tajemnicą nadal jest to, w jaki sposób Bo-Katan straciła owy miecz. Jest jednak spore prawdopodobieństwo, że wraz z kolejnymi odcinkami serialu dowiemy się więcej na ten temat.

Zobacz również: Kim jest Bo-Katan z nowego odcinka The Mandalorian? Postać pojawiła się już w uniwersum kilkukrotnie

Odtwórczyni roli Bo-Katan została również zapytana o ewentualne powstanie spin-offu, w którym miałaby zagrać główną rolę. Aktorka odpowiedziała, że na tę chwilę nie ma pojęcia o jakimkolwiek serialu o Bo-Katan lub innej postaci, która pojawiła się w fabule.

Zobacz również: The Mandalorian – Baby Yoda i jego najsłodsze momenty

Aktualnie na Disney+ dostępne są cztery z ośmiu odcinków drugiego sezonu serialu. Nowe odcinki dodawane są w piątki o godzinie 9:00 czasu polskiego. Podobnie jak w pierwszym sezonie każdy epizod posiada inną długość od 30 minut do godziny. Do obsady serialu, oprócz Sackhoff, dołączyli także Timothy Olyphant (Cobb Vanth) oraz Temuera Morrison (Boba Fett).


Źródło: YouTube, deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian, Disney+

Kinoman uwielbiający: Marvela, Star Wars (zwłaszcza Ahsokę Tano), oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku, Harry'ego Pottera, czytać książki/komiksy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?