Advertisement
Advertisement

The Mandalorian – Katee Sackhoff zagra postać, której podkładała głos w Wojnie klonów Rebeliantach?

Ostatnio sporo było nowinek związanych z kolejną odsłoną bijącego rekordy popularności The Mandalorian. Michael Biehn w nieznanej roli, Rosario Dawson jako Ahsoka, Temuera Morrison jako Boba Fett. Cóż jeszcze może nas czekać?

Pojawiły się plotki, jakoby w 2. sezonie tej produkcji miała się pojawić postać znana z animacji Star Wars: Clone Wars oraz  Rebels. Chodzi o Bo-Katan Kryze, Mandaloriankę należącą do elity swojego ludu i mającą niemałe znaczenie szczególnie w Rebeliantach. Idąc dalej, wedle rzeczonych pogłosek pojawić się w jej roli ma sama Katee Sackhoff. Aktorka podkładała głos jej postaci od początku – teraz miałaby ją zagrać w aktorskiej wersji.

kadr z serialu Star Wars Rebels

Zobacz również: Trzynaście powodów – wideo z okazji zakończenia prac nad finałowym sezonem. Poznaliśmy datę premiery!

Oczywiście póki co są to jedynie pogłoski, ale można zakładać, że jeśli się pojawi, zasili grupę epizodycznych postaci, które spotkają na ekranie nasi bohaterowie. Przekonamy się o tym zapewne już jesienią, bo właśnie wtedy The Mandalorian miałby się pojawić.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?