The Mandalorian – odcinek z Ahsoką może rozgrywać się przed finałem Rebels

W 5. odcinku 2. sezonu The Mandalorian mieliśmy okazję pierwszy raz zobaczyć Ahsokę Tano w wersji live-action. Za reżyserię odcinka odpowiada Dave Filoni, który puścił do fanów oczko wskazujące na czas akcji epizodu.

Pewnym jest, że ostatnia scena serialu Star Wars Rebels ma miejsce po Powrocie Jedi. Najnowszy odcinek produkcji Disney+ oraz słowa Filoniego dają również do myślenia, że ta scena rozgrywa się co najmniej 5 lat po wydarzeniach z VI epizodu oraz po owym odcinku serialu o Mando.

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano z własnym plakatem

Przed pojawieniem się w The Mandalorian, Ahsokę mogliśmy ostatnio zobaczyć pod koniec Star Wars: Rebels . W ostatniej scenie serialu, Sabine Wren opowiada o życiu każdego z głównych bohaterów po zakończeniu galaktycznej wojny domowej. Scena ta kończy się spotkaniem z Ahsoką na Lothal i wyruszeniem na wyprawę w celu odnalezienia Ezry Bridgera.

Dave Filoni przyznał, że debiut Ahsoki w serialu o Mandalorianinie może zostać umieszczony chronologicznie przed ostatnią sceną w Rebels.

To niekoniecznie jest chronologiczne – Dave Filoni w wywiadzie dla Vanity Fair.

Ahsoka

fot. kadr z serialu Star Wars Rebels

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Wychodzi na to, że spotkanie Ahsoki z Sabine ma miejsce po jej pierwszym występie live-action. Prawdopodobnie Ahsoka szuka informacji na temat Thrawna, aby odnaleźć również Ezrę. Może dostaniemy osobny serial o wyprawie Ahsoki i Sabine?

 


Źródło: screenrant.com, vanityfair.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Star Wars Rebels

Kinoman uwielbiający: Marvela, Star Wars (zwłaszcza Ahsokę Tano), oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku, Harry'ego Pottera, czytać książki/komiksy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?