Advertisement
Advertisement

The Mandalorian – Podsumowanie i dyskusja na temat rozdziału 14 [SPOILERY]

Dzisiejszy odcinek The Mandalorian zdecydowanie nie zawiódł i chociaż miał krótki czas trwania, zawierał bardzo dużo historii.

Dzisiejszy odcinek The Mandalorian prawie na pewno okaże się jednym z najlepszych dla wielu fanów Gwiezdnych Wojen i nietrudno zrozumieć, dlaczego tak będzie.

Największą atrakcją było oczywiście zobaczenie Boby’egi Fetty w akcji i jego walki u boku Din Djarina. Przewidywalne byłoby, gdyby dwaj łowcy nagród doszli do ciosu, ale uczyniłby ich sojusznikami? Cóż, to zdecydowanie pożądana zmiana, która wskazuje, że wpływ Dave’a Filoniego jest kluczem do tego, jak wszystko rozgrywa się w hitowym serialu telewizyjnym Disney +.

Wojnach klonów Boba okazał się złożoną postacią, robiącą to, co musiał, aby przetrwać. Z pewnością nie był jednoodcinkowym gościem, tylko na dłużej zagości w serialu.

Obecnie trwają prace nad dwoma ostatnimi odcinkami drugiego sezonu The Mandalorian. Niestety musimy czekać aż tydzień żeby dowiedzieć się jak Mando z ekipą uratują małego Grogu.

 

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2 sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie miał emisję 18 grudnia.

Kolejny, 7 odcinek już 11 grudnia!


Źródło: serial i recenzja własna / comicbookmovie / zdjęcia wprowadzenia: kadry z serialu The Mandalorian 

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?