Advertisement
Advertisement

The Mandalorian – projektant wyjaśnia powód zmiany w wyglądzie Ahsoki Tano

Oglądanie Ahsoki Tano w piątkowym odcinku The Mandalorian było po prostu niesamowite. Jeśli jednak zastanawiasz się, dlaczego wyglądała trochę inaczej niż w filmach Star Wars to mamy odpowiedź!

Ahsoka Tano w końcu doczekała się akcji na żywo dzięki The Mandalorian i można śmiało powiedzieć, że serial telewizyjny Disney +  i aktorka Rosario Dawson – dobrze odwzorowały bohaterkę The Clone Wars i Star Wars Rebels .

Podczas gdy odcinek zakończył się, gdy Ahsoka podążała własną ścieżką (oddzielną od tej, w której są Din Djarin i Grogu), jest zrozumiałe, że wiele prośb aby zobaczyć jej więcej w tej serii lub innym spin-offie. Jednak od piątku wielu fanów Jedi zwróciło uwagę na fakt, że jej ogony na głowie zostały skrócone.

We wspomnianych animowanych programach telewizyjnych przedstawiano je jako nieco dłuższe, a chociaż oprawa wizualna w obu z nich była mocno stylizowana, dla niektórych zmiana wciąż była drażniąca.

Teraz jednak jeden z projektantów koncepcyjnych The Mandalorian, Brian Matyas, rzucił trochę światła na to, dlaczego dokonano tej zmiany. Jak widać poniżej, wyjaśnia on, że ogony głowy Ahsoki były głównym zmartwieniem osób pracujących nad serialem. Głównym powodem prawdopodobnie było to, że musieli zaprojektować ujęcia z uwzględnieniem akrobacji i ruchu, w czym dłuższe ogony po prostu by przeszkadzały.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 2. sezon The Mandalorian

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2 sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie miał emisję 18 grudnia.


Źródło: comicbookmovie / zdjęcia wprowadzenia: kadry z serialu The Mandalorian 

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?