Advertisement
Advertisement

The Mandalorian – Sezon 3 podobno przedstawi myśliwce N-1 i powrót na planetę Gungan

Czy zobaczymy jak Din Djarin i Grogu podróżują na rodzinną planetę Gungan w sezonie 3 The Mandalorian? Nowa plotka krążąca wokół serialu mówi również o myśliwcach N-1.

Naboo zostało wprowadzone w Gwiezdnych wojnach: Mroczne widmo, ale kosmiczna saga nigdy nie wydawała się być w zbyt dużym pośpiechu, aby powrócić na rodzinną planetę Gungan, a poza prequelami miejsce to nie było tak naprawdę prezentowane na prawie w ogóle w filmach.

Według Making Star Wars w nadchodzących odcinkach The Mandalorian pojawią się dwa statki kosmiczne z ery prequeli : Boba Fett’s Slave 1 i Naboo N-1 Starfighter.

Podobno kultowy statek Fetta pojawi się w jednym z pozostałych odcinków sezonu 2 (co ma sens, biorąc pod uwagę, że łowca nagród prawie na pewno wróci, aby zmierzyć się z Din Djarinem przed / w trakcie finału).

Chociaż jest to dalekie od potwierdzenia, że ​​ponownie odwiedzimy Naboo w serialu, jest to całkiem niezła wskazówka, że ​​planeta – i być może jej wyjątkowo irytujący mieszkańcy – w pewnym sensie wpłyną na fabułę serialu. Czy sam Jar Jar Binks mógłby się również pojawić w produkcji? Dla Ahmeda Besta byłaby to doskonała okazja, aby powtórzyć tę rolę i zamknąć erę jego postaci, ale tego nie wiemy..

Pozostaje nam czekać żeby dowiedzieć się czy Mando i Grogu odwiedzą Naboo podczas trzeciego sezonu Mandalorianina!

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2 sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie miał emisję 18 grudnia.

Kolejny, 6 odcinek już 4 grudnia!


Źródło: comicbookmovie / zdjęcia wprowadzenia: kadry z serialu The Mandalorian 

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?