The Mandalorian – tytuł nadchodzącego odcinka zapowiada pojawienie się ważnej postaci!

Na chwilę obecną 2 sezon produkcji Disney+ liczy cztery epizody. Nowe odcinki dodawane są w piątki o godzinie 9:00 czasu polskiego, łącznie ma być ich osiem. Najnowszy odcinek będzie się nazywał The Jedi, czyli pewnym jest, że w tym odcinku będziemy mieli okazję ujrzeć Ahsokę Tano!

Pod koniec trzeciego odcinka 2. sezonu The Mandalorian, Bo-Katan (Katee Sackhoff) podpowiedziała Mandalorianinowi (Pedro Pascal), gdzie ma szukać Jedi. Poleciła mu polecieć na lesistą planetę Corvus, gdzie ma spotkać Ahsokę Tano. Tytuł nadchodzącego odcinka oraz reżyserowanie go przez Dave’a Filoniego, który stworzył Ahsokę, mówią nam wprost, że będziemy mieli w nim do czynienia z byłą padawanką Anakina Skywalkera!

Zobacz również: Kim jest Bo-Katan z nowego odcinka The Mandalorian? Postać pojawiła się już w uniwersum kilkukrotnie

W postać togrutanki najprawdopodobniej wcieli się Rosario Dawson, znana z seriali Marvela produkowanych dla Netflix oraz filmowych adaptacji Sin City. Aktorka jednak nie dała żadnego znaku na to, że wcieli się w bohaterkę znaną z Wojen Klonów.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 2. sezon The Mandalorian

Ahsoka Tano

fot. kadr z serialu Star Wars: The Clone Wars

Ahsoka Tano to była padawanka Anakina Skywalkera. Wraz ze swoim mistrzem brała czynny udział w Wojnach Klonów, do momentu, gdy została niesłusznie oskarżona o bombardowanie Świątyni Jedi. Po wyroku oczyszczającym ją ze wszystkich zarzutów, togrutanka nadal czuła żal do Zakonu i postanowiła dobrowolnie go opuścić. Po powstaniu Imperium Ahsokę odnalazł Bail Organa, który wraz z nią stworzył komórki Rebelii. Dzięki temu mogliśmy obejrzeć jej kilka występów w serialu Star Wars Rebels, w tym bardzo emocjonujący pojedynek z byłym mistrzem. Ahsoka jest postacią o niezwykłej historii, dlatego warto przed obejrzeniem nowego odcinka produkcji Disney+ nadrobić seriale The Clone Wars i Rebels.

 


Źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Star Wars Rebels

Stały współpracownik

Kinoman uwielbiający oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku oraz czytać książki/komiksy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?