Advertisement
Advertisement

The Mandalorian – Użytkownik Reddita poprawnie ujawnił imię dziecka już trzy miesiące temu! [SPOILERY]

Mamy tendencję do traktowania wszelkich informacji udostępnionych na Reddicie z przymrużeniem oka, ale jeden użytkownik podzielił się dość ciekawymi informacjami trzy miesiące temu, które poprawnie ujawniły prawdziwe imię tak zwanego w serialu Baby Yody.

Podczas piątkowego odcinka The Mandalorian, Ahsoka Tano ujawniła, że ​​prawdziwe imię Dziecka to Grogu. Jedi powiedziała również Din Djarinowi, że jego podopieczny był szkolony w Świątyni Jedi na Coruscant, zanim został ukryty przez nieznanego sojusznika.

Trzy miesiące temu użytkownik o nazwisku  u / Denim__Dan udostępnił post na  r / StarWarsLeaks, w którym stwierdził, że „ Mój przyjaciel ma krewnego, który jest kaskaderem z Hollywood i pracował zarówno nad sezonem 1, jak i 2 odcinków The Mandalorian … Wczoraj powiedział mojemu przyjacielowi, że Mały Yoda będzie miał w tym sezonie prawdziwe imię. Nie wiem, jak to się stanie. Powiedział, że dziecko będzie mieć na imię Grogu.

Ten Redditor na pewno zasługuje na duże uznanie za udostępnienie tych informacji, chociaż ciekawe jest czy człowiek który wyjawił te informację, nie będzie miał przez to kłopotów..

Zobacz również: The Mandalorian – projektant wyjaśnia powód zmiany w wyglądzie Ahsoki Tano

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2 sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie miał emisję 18 grudnia.


Źródło: comicbookmovie / zdjęcia wprowadzenia: kadry z serialu The Mandalorian 

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?