The Mandalorian wyjaśni nam jak powstał Najwyższy Porządek

Premiera The Mandalorian coraz bliżej, więc otrzymujemy więcej informacji na temat nowego serialu. Teraz wiemy o czym jeszcze wspomni fabuła produkcji.

Mamy za sobą już dwie części nowej trylogii Gwiezdnych Wojen i nadal nie wiemy skąd właściwie wziął się Najwyższy Porządek. Kim był Snoke, skąd wzięło się tylu chętnych do zasilenia armii? Czy dziedzice Imperium są państwem czy organizacją militarną? Mają w posiadaniu planety czy jedynie stacje kosmiczne? Jak właściwie Nowa Republika przegapiła powstanie tak groźnego wroga? Te wszystkie pytania ciągną się za Gwiezdnymi Wojnami od 2015 roku, gdy w kinach pojawiło się Przebudzenie Mocy. Teraz The Mandalorian może odpowiedzieć na niektóre z tych pytań. Głos w tej sprawie zabrał producent wykonawczy serialu, Jon Favreau.

Co mogło się stać przez te 30 lat pomiędzy upadkiem Imperium, a powstaniem Najwyższego Porządku? Oglądasz Epizod VII, a oni nie są w punkcie startowym swojego rozwoju. W zasadzie są już naprawdę nieźle rozwinięci… Jakimś sposobem galaktyka nie była najlepiej zarządzana przez ten czas i znów znalazła się w kłopotach.

Zobacz również: Legion Samobójców – nowe nazwiska w obsadzie

The Mandalorian przedstawi losy łowcy nagród, który podróżuje po rubieżach galaktyki. W świecie po upadku Imperium, na dalekich planetach panuje bezprawie i chaos. Bohater będzie musiał poradzić sobie w nowych realiach przypominających stare westerny.
W roli głównej zobaczymy (o ile kiedyś zdejmie maskę) Pedro Pascala. Za reżyserię niektórych odcinków będzie odpowiadał Taika Waititi, który użyczy również głosu robotowi IG-11. Serial swoją premierę będzie miał 12 listopada na platformie Disney+.
Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?