The Outsider – drugi sezon już wkrótce, podkreśla Stephen King

Jedną z niewielu miłych niespodzianek 2020 roku był udany serial The Outsider. Limitowana produkcja od HBO oparta na powieści Stephena Kinga z 2018 roku i zaadaptowana przez Richarda Price’a była doświadczeniem wywołującym dreszcze na ciele, pełnym intrygującej atmosfery i napięcia. Wpierw Price przyznał się do pracy nad kolejnym sezonem, teraz King włączył się do tematu.

Choć serial został przeoczony na rozdaniach Emmy (z wyjątkiem nominacji za fantastyczną kreację postaci przez Jasona Batemana), cieszył się uznaniem wśród krytyków i co ważniejsze wśród widzów. Początkowo można było twierdzić, że rzeczywiście The Outsider jest serialem limitowanym, ale Richard Price przyznał się niedawno do pisania nowych scenariuszy. Bateman który reżyserował dwa pierwsze odcinki, poinformował, że HBO prowadzi rozmowy na ten temat. A teraz Stephen King dobitnie zaznaczył, że drugi sezon serialu The Outsiders jest w drodze.

Zobacz również: Co obejrzeć na HBO GO? Najlepsze seriale HBO ostatnich lat!

W rozmowie z Entertainment Weekly autor omawiał postać Holly Gibney, która pojawia się w Mr. Mercedes (Justine Lupe) i oczywiście The Outsider (Cynthia Erivo). King powiedział: „Cynthia może mieć ten czas, ponieważ będzie drugi sezon The Outsider, gdy tylko będą mogli rozpocząć produkcję„.

Naciskany na wyjawienie tego, co będzie się działo w kolejnym sezonie, nie zgodził się.

Wiem dokładnie, dokąd zmierza (fabuła – red.), ponieważ widziałem kilka scenariuszy. Mógłbym ci powiedzieć, ale wtedy musiałbym cię zabić – wyznał w rozmowie. Powiem tylko, że to naprawdę wspaniałe i straszne zjawisko paranormalne.


Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?