The Umbrella Academy – co z 3. sezonem?

Uwaga: tekst zawiera spoilery związane z 2. sezonem serialu.

Cała druga seria The Umbrella Academy pojawiła się już kilka dni temu i tak samo jak poprzednia, zakończyła się mocnym cliffhangerem.

Póki co 3. sezon nie został zamówiony, ale biorąc pod uwagę niesamowitą popularność tytułu, brak zainteresowania ze strony Netfliksa jest mało możliwy. A fani nie mogą się doczekać, co spotka siódemkę antyherosów w alternatywnej rzeczywistości, w której sir Reginald Hargreeves żyje i ma inną ekipę. Steve Blackman, showrunner serialu, twierdzi, że ma już plany, co pokręconego będzie się działo w nowym sezonie. Cóż, wydaje się, że teraz pozostaje nam czekać na oficjalne zielone światło od platformy Netflix.

kadr z serialu Umbrella Academy

Zobacz również: The Umbrella Academy – pierwsze recenzje 2. sezonu. Jak wyszło?

Serial The Umbrella Academy jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya (My Chemical Romance). Serial na zlecenie Netflix został wyprodukowany przez Universal Cable Productions. Jego producentami wykonawczymi są Steve Blackman oraz Jeff F. King, Mike Richardson, Keith Goldberg, Gerard Way i Gabriel Bám.

Steve Blackman powróci jako showrunner w 10-odcinkowej kontynuacji. Premiera 2. sezonu odbędzie się 31 lipca.

Źródło: Business Insider / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?