Titans – już niedługo otrzymamy pierwsze spojrzenie na nowy wizerunek Starfire!

Od premiery finałowego odcinka drugiego sezonu minął już prawie rok. W międzyczasie otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na alter ego Jasona Todda i wiadomość, że Strach na Wróble i Barbara Gordon pojawią się w trzecim sezonie serialu. Teraz wygląda na to, że otrzymamy pierwsze spojrzenie na nowy wygląd Starfire.

Oficjalne konto DC Titans właśnie udostępniło nowy teaser, który prawdopodobnie zapowiada nowy wygląd Starfire. Data ujawnienia wizerunku planowana jest na 23 listopada. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz również: Titans – nadchodzi Red Hood! Pierwsze zdjęcia postaci

Jak na razie niewiele wiadomo jak Starfire może wyglądać w 3. sezonie, ale fani serialu zdecydowanie mogą spodziewać się kompletnie nowego wizerunku. Pierwsze zdjęcia Red Hooda spełniły oczekiwania większości miłośników postaci, więc może i nowy wygląd Starfire zadowoli widzów.

Titans - już niedługo otrzymamy pierwsze spojrzenie na nowy wizerunek Starfire!

Titans, Warner Bros. Entertainment Inc.

Pierwszy sezon okazał się bardzo dużym sukcesem komercyjnym mimo mieszanych recenzji krytyków. Titans rozpędziło rozwój platformy streamingowej DC, dzięki czemu dostaliśmy później takie seriale jak rewelacyjny Doom Patrol.

Premiera kontynuacji odbyła się 6 września 2019 roku. W rolach głównych wystąpili Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?