Tom Cavanagh i Carlos Valdes opuszczą obsadę serialu The Flash po 7 sezonie!

Dość smutna informacja dla fanów The Flash. Jak na razie wiadomo, że zarówno serialowy Cisco jak i Wells opuszczą obsadę serialu po 7 sezonie..

Cavanagh zakończył już swój kontrakt, a jego ostatni występ w serialu miał miejsce w odcinku, gdzie jego postać poświęciła się, aby pomóc Barry’emu uruchomić Artificial Speed ​​Force. Jeśli chodzi o Valdesa, jego ostatni występ w serii będzie miał miejsce w finale siódmego sezonu, który wypełni jego obecne zobowiązania kontraktowe. 

Showrunner Eric Wallace, w oświadczeniu dla DHD wypowiedział się, że mogą oni w każdej chwili powrócić, jeśli się na to zdecydują.

Tom i Carlos byli integralną częścią naszego programu przez siedem sezonów i będą bardzo tęsknić za nimi. Obaj są niesamowitymi talentami, którzy stworzyli ukochane postacie, które pokochali fani i widzowie na całym świecie. Dlatego z radością trzymamy drzwi otwarte dla pojawienia się ich ponownie.

8 jak i planowane kolejne sezony bez głównych postaci? No chyba, że The CW postanowi zakontraktować nowych aktorów co mogło by być średnio przyjęte przez fanów.

Zobacz również: The Flash – nowy trailer zapowiadający 7 sezon serialu!

Premiera 7. sezonu The Flash już 2 marca 2021 roku! Odcinek 7 jest już dostępny!


Źródło: wegotthiscovered.com / Ilustracja wprowadzenia: The Flash

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?