WandaVision – finalny zwiastun serialu!

Dostaliśmy już mnóstwo materiałów z serialu, i kogo miały zachęcić do obejrzenia, to pewnie już to zrobiły. Natomiast dzisiejszy, finalny zwiastun zawiera jeszcze nie publikowane dotąd sceny!

WandaVision pojawi się na Disney + już w ten piątek i będzie to nasza pierwsza styczność z Marvel Cinematic Universe od czasu premiery Spider-Mana: Far From Home w 2019 roku. Promocja przybrała na tempie w ciągu ostatnich kilku tygodni, a Marvel opublikował finałowy zwiastun serialu! 

Mamy także krótki opis:

Witamy w WandaVision. Wkrótce w Disney +. W urzekającym nowym serialu Marvel Studios WandaVision występują Elizabeth Olsen i Paul Bettany. Jest to pierwszy serial z Marvel Studios dostępny wyłącznie na Disney +. Serial jest połączeniem klasycznej telewizji i Marvel Cinematic Universe, w którym Wanda Maximoff i Vision – dwie supermocne istoty prowadzące wyidealizowane życie na przedmieściach – zaczynają podejrzewać, że wszystko jest nie tak, jak się wydaje.

Zobacz również: WandaVison – Kathryn Hahn i Monika Rambeau na kolejnych plakatach z serialu!

WandaVision główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?