WandaVision – gadżety pozornie ujawniają strój bohaterki Moniki Rambeau

Niektóre nowe produkty dla WandaVision prezentują nowe stroje zarówno dla Scarlet Witch, jak i dla Visiona, a także po raz pierwszy możemy zobaczyć jak wygląda kostium superbohaterki Moniki Rambeau.

Wraz z pojawieniem się WandaVision na Disney + 15 stycznia, w końcu zaczynamy widzieć więcej towarów z serialu telewizyjnego Marvel Studios, które trafiły na półki. Teraz Monogram Products ujawnił kilka zdjęć breloków, które mają trafić do sprzedaży.

Na początek widzimy dwa nowe kostiumy dla Scarlet Witch i Visiona. Jednak zdecydowanie wyróżnia się strój Moniki Rambeau. Trudno powiedzieć, czy jest to ostateczny kostium , czy coś więcej niż tylko mundur SWORD.

Potwierdza to, że ​​Monica rzeczywiście pracuje dla SWORD, a to z pewnością postawi ją na ścieżce, która doprowadzi ją do tego, że stanie się jednym z najpotężniejszych bohaterów Ziemi.

Zobacz również: The Mandalorian – Użytkownik Reddita poprawnie ujawnił imię dziecka już trzy miesiące temu! [SPOILERY]

Produkcja będzie ściśle związana z Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Zarówno zaangażowanie aktorki Elizabeth Olsen w produkcję o przygodach Doktora Strange’a, jak również sam tytuł oraz umiejscowienie akcji serialu w latach 50. XX wieku mogą wiele sugerować. Według nieoficjalnych informacji Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnego świata, w którym Vision nie zginął. Wcześniejsze pogłoski odnosiły się również do powiązań serialu z popularnym komiksem Toma Kinga o postaci Vision.


Źródło: comicbookmovie / twitter / zdjęcie wprowadzające: Marvel

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Wygląda świetnie i tak się zapowiada. Liczę na ciekawe podejście do tematu. I sam nie wiem czy wolałbym gdyby serial był oderwany od MCU czy silnie nawiązywał.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?