WandaVision – Kevin Feige wypowiada się, dlaczego odcinki serialu będą pojawiały się co tydzień.

Kevin Feige poinformował, że Marvel brał pod uwagę wydania wszystkich odcinków w jeden dzień, jednakże zrezygnowali z tego pomysłu.

Prezes Marvel Studios poinformował, że decyzja została podjęta po części z pomocą serialu The Mandalorian, który był wypuszczany co tydzień, a fani mogli w tym czasie spekulować nad jego kontynuacją, przewidywać co się stanie dalej. Ta forma dostarczania treści dla fanów na tyle im się spodobała, ze postanowili na wypuszczanie odcinków w takim samym przedziale czasowym. Koniec końców, wydaje się to dobrą decyzją studia Marvel.

Dyskutowaliśmy o tym [dodaniu całego sezonu od razu], ale wszyscy w Disney + zdecydowali – i bardzo się z tym zgadzaliśmy – o zabawie z tygodnia na tydzień. Mandalorianin z pewnością udowodnił, że jest coś fajnego aby móc śledzić, zgadywać, co będzie dalej, mieć tydzień na spekulowanie lub ponowne przeglądanie i budowanie tego oczekiwania. Dla mnie częścią zabawy w filmach jest oczekiwanie, które do tego prowadzi, więc fajnie jest mieć„ mini-wersję ”tego co tydzień. I stworzyliśmy historie, mając to na uwadze, we wszystkich naszych seriach. Mając to na uwadze, myślę, że będzie to kolejne doświadczenie – równie zabawne doświadczenie – objadanie się nimi, gdy wszystkie będą dostępne. 

Zobacz również: WandaVision – Paul Bettany wypowiada się na temat przyszłości Visiona w MCU!

WandaVision główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: Comicbook / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?