Advertisement
Advertisement

WandaVision – nowe zdjęcie głównej bohaterki serialu

Od kilku tygodni trwają zdjęcia do WandaVision, jednej z kluczowych produkcji MCU.

Tymczasem pojawiły się nowe kadry z planu przedstawiające Scarlet Witch, w którą ponownie wciela się Elizabeth Olsen. Pojawiła się tam w dość nietypowym stroju. Pierwsze materiały ukazały, że tytuł będzie pełen szalonych pomysłów, ciekawi zatem, częścią jakiej sceny jest ten wycinek.

Zobacz również: Gal Gadot Kleopatrą! Patty Jenkins wyreżyseruje film!

Jak wiemy, produkcja będzie ściśle związana z Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Zarówno zaangażowanie aktorki w produkcję o przygodach Doktora Strange’a, jak również sam tytuł oraz umiejscowienie akcji serialu w latach 50. XX wieku mogą wiele sugerować. Według nieoficjalnych informacji Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnego świata, w którym Vision nie zginął. Wcześniejsze pogłoski odnosiły się również do powiązań serialu z popularnym komiksem Toma Kinga o postaci Visiona – i to potwierdza się w powyższym trailerze.

Źródło: Twitter/ Ilustracja wprowadzenia: Marvel

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?