Advertisement
Advertisement

WandaVision – Paul Bettany wypowiada się na temaj swojej przyszłości w MCU!

Paul Bettany wypowiedział się na temat przyszłości Visiona w Marvel Cinematic Universe. Aktor podkreślił także, jak bardzo uwielbią tę rolę.

Esquire rozmawiał z Paulem Bettanym po wielkim finale WandaVision. Zapytał, jak może wyglądać przyszłość Visiona w MCU.

Cóż, kurde. Jak mam to zrobić bez spoilerów? Chyba widzieliśmy, co dzieje się z Wandą, gdy odbiera się jej miłość. I zastanawiam się, jak by to wyglądało z Vision. To znaczy, właśnie o to chodzi, prawda? Nigdy nie miałem ukochanej osoby do stracenia… Nie wiem, czym jest smutek, ponieważ nigdy nie miałem ukochanej osoby Jest tak wiele do zrobienia z nim, ponieważ minęło dziesięć minut tutaj, dziesięć minut tam, w filmach. Teraz zaczynamy trochę odkrywać niektóre rzeczy. 

Zobacz również: WandaVision – 7. epizod ze sceną po napisach! Co ona oznacza?

WandaVision to amerykański serial, który należy do czwartej fazy MCU i rozgrywa się po wydarzeniach z Końca Gry. Opowiada on w formie sitcomu, o tytułowej parze superbohaterów, Wandzie Maximoff (Elizabeth Olsen) oraz Visionie (Paul Bettany), którzy prowadzą z pozoru idealne życie na przedmieściach, lecz powoli odkrywają, że rzeczywistość nie jest taka, jak im się wydaje. Pierwszy epizod zadebiutował na Disney+ 15 stycznia 2021 roku, a kolejne emitowane są w tygodniowych odstępach. Do końca serialu WandaVision pozostały jeszcze dwa odcinki. Najbliższy z nich zadebiutuje w piątek 26 lutego.


Źródło: Disney +, WadnaVision, Kocham Kino / ilustracja: materiały prasowe

 

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?